Войти Регистрация

Поиск молла

Подписка

«Спортмастер» - жодного дня без спорту в ТРК «Проспект»

05.06.2019

У ТРК «Проспект» простір спортивних брендів розширився ще одним новим магазином – на другому поверсі торговельно-розважального комплексу відкрився «Спортмастер». Його площа становить 2140 кв.м.

Це світлий та просторий магазин. Щоб відвідувачам було зручно та без черги приміряти одяг собі та дітям, по периметру розташовані 20 точок для примірки. Продавці легко йдуть на контакт, радять новинки та надають професійні консультації про товари українською мовою.

Ще одна зручна перевага магазину – це секційне розподілення товарів: для чоловіків, жінок та дітей. А також за видами спорту та мотивами покупки: для ЗОЖ та лайфстайлу, для подорожей, походів, бігу, фітнесу, тренувань, футболу, тенісу. Окремо виділені товари для велоспорту, плавання, єдиноборств, командних видів спорту, літніх та зимових. До речі, якщо товар у стилі «унісекс», то він представлений у секціях і для жінок, і для чоловіків. І це також зручно.

Усього «Спортмастер» об’єднує понад 70 брендів, топ-12 серед яких – це Columbia, Outventure, Nike, Demix, Salomon, Merrell, Skechers, Fila, Puma, Speedo, Stern, Kappa.

Офіційне відкриття магазину «Спортмастер» в ТРК «Проспект» заплановане на 8 червня, з музикою, конкурсами, вікторинами на спортивну тематику, знижками та інтерактивами із українськими спортсменами.

На сторінці бренду «Спортмастер» в Інстаграмі, на яку підписано понад 31,4 тис. користувачів, під анонсом пишуть коментарі та цікавляться програмою відкриття магазину.

ТРК «Проспект» вже закріпив за собою імідж спортивного ТРК та ЗОЖ. #спортчелендж_у_проспекті, «Міксологія тренувань», Global Fit, «Тренувальний марафон», SportFest – низка BTL івентів зі спортсменами та відвідувачами, які не пропустять нагоди потренуватись та отримати імпульс спортивного заряду під час шопінгу в ТРК «Проспект».  


Возврат к списку


Материалы по теме: